Kontenery
Stróżówki

Funkcjonalne kontenery stróżówki
idealnie dostosowane do Twoich potrzeb

Kontener stróżówka jest świetnie docieplony (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzony są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Stróżówka znajduje zastosowanie jako portiernia, budka strażnika – ochroniarska.

Klimatyzacja

meble

okna z roletami

szeroki wybór metrażu

Justyna Iwańska

Dział Handlowy

+48 516 728 706
ajppolska1@gmail.com

kontenery stróżówki

Nowoczesne kontenery stróżówki

Wytwarzamy wytrzymałe, a także docieplone kontenery stróżówki dla całej Polski. Jako ogólnopolski wytwórca kontenerów, jesteśmy w stanie zaoferować dla Państwa najlepszą usługę. Wyróżnia nas niska cena, rychła realizacja, a także kompleksowe podejście. Budujemy kontenery stróżówki i oferujemy komponenty takie jak: alarm, czy dodatkowe drzwi. W naszej firmie normalna usługa ma ocieplany kontener i instalację elektryczną i ogrzewanie. Oprócz tego dołączamy możliwość konfiguracji koloru blach oraz ścian i drzwi! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery stróżówki konstruowane są w dowolnych pojemnościach, ale z zasady jest to raczej niewielkie pomieszczenie na parę krzeseł, biurko, tudzież małe łóżko i WC.

kontener
stróżówka

AJP Kontenery jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych firm sprzedających kontenery stróżówki dla całej Polski. Wieloletnie doświadczenie pozwala grupie szczycić się mocną i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zjednywaniu i jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert na stróżówki w Polsce! Priorytetem jest dla nas szybkość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż kontenera, jak i niedrogi transport. Prowadzimy pełną pomoc przy doborze najlepszego kontenera. Nasz fachowy oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za kontener stróżówkę bierze się z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod!

kontener stróżówka
stróżówka w kontenerze

stróżówki
producent AJP

Kontenery stróżówki, które mamy w ofercie, wykonane są z wysokiej jakości blach. Implementujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe, a także konstrukcje stalowe. Indywidualny kontener na zewnątrz jest zabezpieczony i pomalowany na wybrany kolor. Nasze przez nas szczelne kontenery stróżówki, wykorzystuje się przede wszystkim jako budki strażników, portiernie itp. Mała ranga pomieszczenia nie zwalnia nas z dbania o jego jakość i wykończenie.

kontenery stróżówki
faq

Ile kosztuje kontener stróżówka?

Cena kontenera typu stróżówka to 23,9 tysięcy złotych w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

Czym charakteryzują się Państwa kontenery stróżówki?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co można doposażyć kontener stróżówkę?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

Jak ogrzewany jest kontener stróżówka?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

pozostałe
produkty

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

kontenery
Sanitarne

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki