Kontenery
Sanitarne

Funkcjonalne kontenery sanitarne
idealnie dostosowane do Twoich potrzeb

Kontenery sanitarne znajdują zastosowanie na placu budowy, podczas organizacji koncertów i innych imprez masowych. Spełnia swoją rolę również jako zaplecze sanitarne na kąpieliskach, przy placach zabaw, parkach rozrywki, czy też przy zajezdniach. Kontener sanitarny damsko męski może mieć oddzielone strefy, a nawet wejścia. Dzięki dobrej jakości wykończenia nie odbiegają standardem od tradycyjnych pomieszczeń sanitarnych

Klimatyzacja

meble

okna z roletami

szeroki wybór metrażu

Justyna Iwańska

Dział Handlowy

+48 516 728 706
ajppolska1@gmail.com

kontenery sanitarne

Nowoczesne kontenery sanitarne

Produkujemy szczelne oraz nieprzepuszczalne kontenery sanitarne dla całego kraju. Jako krajowy konstruktor kontenerów, jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa wyróżniającą się usługę oraz rozwiązanie szyte na miarę. Charakteryzuje nas mała cena, błyskawiczna realizacja i całościowe podejście do realizacji kontenerów od A do Z. Budujemy kontenery sanitarne damsko męskie, a także oferujemy do nich różne dodatki, takie jak np. klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza tradycyjna oferta zawiera ocieplony kontener, instalację elektryczną, ogrzewanie, a także urządzenia sanitarne. Dodatkowo dołączamy możliwość konfiguracji koloru blach oraz ścian i drzwi! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery i pawilony sanitarne, jako budynki modułowe osiągalne są w dowolnych wymiarach!

kontener sanitarny
damsko męski z prysznicem

Nasza firma jest jedną z czołowych ogólnokrajowych podmiotów sprzedających kontener sanitarny damsko męski dla całego kraju. Wieloletnie doświadczenie zezwala grupie chwalić się mocną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi z najlepszych cen za kontenery sanitarne. Bardzo ważna jest dla naszej firmy błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od dawna staramy się przyspieszyć wszystkie elementy naszej działalności, żeby nic nie spowolniło wykonania kontenerów. W ofercie jest zarówno wykonanie kontenera, ale również niedrogi transport Gwarantujemy pełną pomoc przy dobraniu właściwego kontenera. Wiemy, że to nie pałac, ale mimo to staramy się dbać o każdy szczegół, wygląd i jakość wykonania. Nasz wytrenowany oraz profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana opłata za kontener sanitarny z prysznicem lub bez wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod!

kontener sanitarny
kontenery sanitarne damsko męskie

pawilony sanitarne
producent

Pawilony sanitarne, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe, a także konstrukcje stalowe. Indywidualny kontener sanitarny z zewnątrz jest zabezpieczony i pomalowany na wybrany kolor. Produkowane u nas  kontenery sanitarne znajdują bardzo szerokie zastosowanie. Są one powszechnie używane na placach budowy, przy basenach otwartych, w parkach rozrywki, zajezdniach oraz jako tymczasowe łazienki podczas remontu. mogą występować w wariantach: standardowa, z prysznicem, damsko męska itd.

kontenery sanitarne
faq

Ile kosztuje kontener sanitarny?

Cena kontenera sanitarnego zaczyna się kilkunastu tyś. złotych w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

Czym charakteryzują się Państwa kontenery sanitarne?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co można doposażyć kontener sanitarny?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

Jak ogrzewany jest kontener sanitarny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

pozostałe
produkty

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne


Stróżówki

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki