Kontenery
Mieszkalne

Nowoczesne kontenery mieszkalne
idealnie dostosowane do Twoich potrzeb

Kontenery mieszkaniowe z kuchnią i łazienką mogą być doposażone w elementy takie jak: WC, umywalka, szafka umywalkowa, przepływowy podgrzewacz wody, instalację wodno kanalizacyjną i prysznic, dodatkowe drzwi, okna, alarm, klimatyzator i inne dodatki

Klimatyzacja

meble

okna z roletami

szeroki wybór metrażu

Justyna Iwańska

Dział Handlowy

+48 516 728 706
ajppolska1@gmail.com

kontenery mieszkalne

Nowoczesne
i Całoroczne kontenery mieszkalne

Produkujemy wytrzymałe, a także ciepłe kontenery mieszkalne całoroczne dla całej Polski. Jako ogólnokrajowy konstruktor kontenerów mieszkalnych, możemy zaoferować Państwu najtańszą opcję na kontener mieszkalny z kuchnią i łazienką. Charakteryzuje nas mała cena, szybka realizacja i kompleksowe podejście! Budujemy kontenery mieszkalne 35m2, 50m2 i inne oraz oferujemy dodatki takie jak: klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza tradycyjna opcja zawiera ocieplony kontener mieszkalny i instalację elektryczną, a także ogrzewanie. Do tego wszystkiego załączmy możliwość konfiguracji koloru blach, a także ścian i drzwi! Transport jest tani, a także dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Nowoczesne pawilony mieszkalne osiągalne są w dowolnych pojemnościach.

kontenery mieszkalne
z kuchnią i Łazienką

Nasza firma jest jedną z głównych regionalnych firm wytwarzających kontenery mieszkalne z kuchnią i łazienką dla całego kraju. Znamienne doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych usług na kontenery mieszkalne całoroczne. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, aby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów mieszkalnych. W ofercie jest zarówno skonstruowanie kontenera, ale i tani transport! Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze najlepszego kontenera. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska opłata za nowoczesny kontener mieszkalny (pawilon) bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także wypracowanych metod!

domy z kontenerów
całoroczne kontenery mieszkalne

kontener mieszkalny 35m2, 50m2
Producent

Nowoczesne kontenery mieszkalne, które oferujemy jako ich producent, wyprodukowane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Pojedynczy kontener mieszkalny na zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Produkowane u nas kontenery mieszkalne całoroczne mogą mieć wymiar 35m2, 50 m2 i inny. W naszym kalkulatorze cenowym rozpisane są wszystkie możliwe dodatki do kontenera wraz z ich ceną. Mogą to być dodatkowe okna, drzwi, rolety, armatura sanitarna, klimatyzator i inne. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

kontenery mieszkalne
faq

Ile kosztuje kontener mieszkalny?

Cena kontenera mieszkalnego zaczyna się od 23,900zł w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. 

Czym charakteryzują się Państwa kontenery mieszkalne?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co można doposażyć kontener mieszkalny?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

Jak ogrzewany jest kontener mieszkalny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

pozostałe
produkty

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
SocJalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki