hale stalowe
projekt / produkcja / montaż

Jednych z kierunków działalności firmy AJP jest budowa hal stalowych i magazynów. Hale stalowe budujemy od podstaw, włącznie z wykonaniem ścian i pokryciem dachowym. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości od renomowanych producentów.

materiały najwyższej jakość

kompleksowa usługa

dokumentacja i atesty

Justyna Iwańska

Dział Handlowy

+48 516 728 706
ajppolska1@gmail.com

hale stalowe
Producent

Nasza oferta na hale stalowe

Hale
Magazynowe

Wykonujemy hale magazynowe dostosowane do potrzeb naszych klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, projektujemy i produkujemy hale magazynowe o różnych wymiarach. Nasze hale sprawdzą się jako miejsce do magazynowania towarów i różnorodnych sprzętów.

Hale
Handlowe

Zajmujemy się produkcją pawilonów handlowych. Budujemy hale handlowe, które mogą mieć zastosowanie w gastronomi, handlu lub branży usługowej. Oferowane przez nas hale posiadają wysoką izolacją cieplną, dlatego mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Hale
Sportowe

Budujemy hale sportowe wykonane z konstrukcji stalowych. Zapewniamy materiały najwyższej jakości, całą niezbędną dokumentację oraz atesty. Hale stalowe od AJP to gwarancja niezawodności przez długie lata. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki