Kontenery
Handlowe

Nowoczesne kontenery handlowe
dostosowane do potrzeb Twojej działalności

Kontener handlowy to doskonała alternatywa dla drogich w wynajmie lokali użytkowych. Idealny do prowadzenia niedużej działalności gospodarczej! Kontener handlowy może służyć jako stoisko na bazarze, mały bar, kiosk ruchu, lodziarnia, stoisko z ubraniami, punkt sezonowy, kiermasz świąteczny, punkt z wynajmem sprzętu plażowego

Klimatyzacja

meble

okna z roletami

szeroki wybór metrażu

Justyna Iwańska

Dział Handlowy

+48 516 728 706
ajppolska1@gmail.com

kontenery handlowe

Nowoczesne kontenery handlowe

Budujemy szczelne oraz docieplone kontenery handlowe dla całej Polski. Jako ogólnokrajowy konstruktor kontenerów, możemy przygotować dla Państwa najlepszą usługę. Wyróżnia nas mała cena, szybka responsywność oraz pełne podejście! Produkujemy pawilony handlowe, a także oferujemy akcesoria jak np. klimatyzacja, czy dodatkowe drzwi. Nasza normalna opcja zawiera szczelny kontener oraz instalację elektryczną i ogrzewanie. Oprócz tego załączmy możliwość konfiguracji koloru blach i ścian i drzwi! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Kontenery handlowe (pawilony) produkowane są w dowolnych rozmiarach.

Funkcjonalny kontener handlowy

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych firm oferujących kontenery handlowe dla całego kraju. Bardzo duże doświadczenie pozwala grupie chwalić się mocną oraz cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu oraz jak najlepszych kontaktach z najszybszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert na kontenery handlowe. Bardzo ważna jest dla naszej firmy terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie usługi. Od początku staramy się uskutecznić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie spowolniło dostarczenia kontenerów handlowych. W ofercie jest zarówno sprzedaż kontenera, ale i tani transport Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze dopasowanego kontenera. Nasz fachowy i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za pawilon i kontener handlowy bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

pawilony handlowe
kontenery handlowe producent

kontenery handlowe
Producent

Kontenery handlowe, które oferujemy jako ich producent, wyprodukowane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Pojedynczy kontener gastronomiczny na zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Wytwarzane przez nas nowoczesne kontenery handlowe, wykorzystuje się przede wszystkim przez firmy oraz nieduże działalności gospodarcze: sklepy, bar, stoiska sezonowe itp. Podstawowa zalety, jakie oferuje kontener handlowy to cena utrzymania niższa niż wynajem lokalu! Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

kontenery handlowe
faq

Ile kosztuje kontener handlowy?

Cena kontenera handlowego to koszt zaczynający się od około 23,900zł w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. 

Czym charakteryzują się Państwa obiekty?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery handlowe, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie). Mogą służyć jako mały sklep, stoisko na bazarze, bar itd.

W co można doposażyć kontener handlowy?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

Jak ogrzewany jest kontener handlowy?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.

pozostałe
produkty

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
SocJalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki

Kontenery
Biurowe

Kontenery
Handlowe

Kontenery
Mieszkalne

Kontenery
Socjalne

Kontenery
Sanitarne


Stróżówki