kontenery socjalne

  • Kontenery socjalne są świetnie docieplone (chłodny latem, ciepły zimą), zaopatrzone są w kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).
  • Istnieje możliwość wyposażenia kontenerów w dodatkowe okna oraz meble biurowe / szatniowe.
  • Koszt transportu do indywidualnego uzgodnienia.
  • Kontener socjalny jest idealny na szatnie, zaplecze socjalne dla pracowników (np. budowy), a nawet tymczasowe pomieszczenia mieszkalne.
  • Kontener socjalny z łazienką i prysznicem to sprawdzony wybór np. dla firm budowlanych.

NOWOCZESNE KONTENERY SOCJALNE

Budujemy wytrzymałe oraz hermetyczne kontenery socjalne dla całego kraju. Jako ogólnopolski wytwórca kontenerów, możemy przygotować Państwu najtańszą opcję. Wyróżnia nas niewielka cena, błyskawiczna odpowiedź, a także całościowe podejście. Sprzedajemy kontenery socjalne, a także oferujemy komponenty jak np. klimatyzacja, czy dodatkowe okna. W naszej firmie standardowa usługa zawiera ocieplony kontener oraz instalację elektryczną i ogrzewanie. Dodatkowo załączmy możliwość konfiguracji koloru blach, a także ścian i drzwi! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Pawilony socjalne produkowane są w dowolnych rozmiarach,a konfigurator cenowy umożliwia wgląd w dokładne ceny.

producent kontenerów socjalnych

KONTENER SOCJALNY Z ŁAZIENKĄ

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych podmiotów oferujących kontenery socjalne z łazienką dla całego kraju. Znamienne doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług na kontenery socjalne. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat staramy się przyspieszyć wszelkie elementy naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania i dostarczenia kontenerów. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż kontenera, ale również niedrogi transport. Zapewniamy całkowitą pomoc przy dobraniu właściwego kontenera do Państwa potrzeb. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Nieduża opłata za kontener socjalny z łazienką wynika z ogromnej sprzedaży, a także opracowanych przez lata metod produkcji!

kontener socjalny z łazienką

PAWILONY SOCJALNE PRODUCENT

Pawilony socjalne, które oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości blach. Stosujemy płyty ścienne styropianowe lub poliuretanowe i konstrukcje stalowe. Indywidualny kontener z zewnątrz jest zaimpregnowany i pomalowany na wybrany kolor. Wytwarzane przez nas szczelne i trwałe kontenery socjalne, wykorzystywane są przede wszystkim przez firmy budowlane, ochroniarskie, produkcyjne. Często wykorzystywane podczas remontu obiektów.

kontenery socjalne

Zobacz także: kontenery sanitarne

Ile kosztuje kontener socjalny?

Cena kontenera mieszkalnego zaczyna się od 14,000zł w najbardziej podstawowym wariancie i rozmiarze 15m2. Kontener socjalny z łazienką to już wydatek rzędu min. 20, 000zł. Nasz kalkulator cenowy oferuje możliwość konfiguracji i przeglądu ceny z dodatkowymi elementami i większym metrażem.

Czym charakteryzują się Państwa kontenery socjalne?

Oferujemy nowoczesne, całoroczne kontenery, które bardzo dobrze się prezentują, są docieplone i zawierają kompletną instalację elektryczną (oświetlenie, gniazdka, ogrzewanie).

W co można doposażyć kontener socjalny?

W kontenerze można zwiększyć metraż, dodać ramę, dodatkowe okna, drzwi (szklane, podwójne, blaszane). Oprócz tego można dokupić klimatyzację, rolety, a także wyposażenie łazienki (WC, umywalka, szafka umywalkowa, bateria, bateriowy podgrzewacz wody, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna i prysznic).

Jak ogrzewany jest kontener socjalny?

Jest on ogrzewany przy użyciu grzejników elektrycznych lub klimatyzatora w przypadku gdy jest on dokupiony.